Bystřice n. P. B  -   Telč   1   :   3   / 0 : 1  /

Sestava: Žákovský, Brom, Všohájek D., Dolejský, Kudláček, Všohájek J, Smejkal D., Nerad, Fortelný, Vohryzka, Petrů

- střídání - 54´Všohájek J.- Švec M.,79´- Švec M.- Nosek

- branky -29´Petrů , 49´Petrů, 71´Všohájek D.

- rozhodčí - Rosický J.         80 diváků          ŽK   3 : 2

- Pěkné počasí, pěkný areál a kvalitní hřiště přivítalo náš tým. V prvních 20 minutách měli domácí častěji míč na kopačkách a náš tým se většinou bránil, ale zlom přišel v 29´kdy Jirka Nerad zatáhl míč k lajně a pod sebou našel levačku Drogby /Petrů David/ a ta se trefila náramně 0:1. To tým velmi nakoplo a dodalo mu sebevědomí do dalších minut. Po přestávce opět zaúřadovala spolupráce Nerad Petrů a druhý gól Drogby v 49´ - 0:2. V 68´šel po kolmém pasu Jindra Vohryzka sám na gólmana a mohl definitivně rozhodnout, ale nedal a známé otřepané nedáš - dostaneš zafungovalo ihned z protiútoku a tečovanou střelou domácí snížili na 1:2. Ale kvalitní práce obrany, gólmana a velmi dobré individuální výkony některých hráčů nepřipustili drama a v 71´si míč z rohu Nerada našel hlavu Davida Všohájka a po dlouhé době skórujeme hlavou 1:3. Tým pracoval poctivě a zaútočil na 3. místo v tabulce. Tak mu popřejme, ať závěrečné 2 domácí zápasy zvládne .