Rantířov   -    Telč   4    :   2   /  2  :  0 /

-sestava- Žákovský,Nosek,Smejkal D.,Kadlec V.,Švec J.,Všohájek J.,Holub,Fortelný,Nerad,Švec M.,Havlík

-střídali- Misař,Havlíček,Kozák,Smejkal L.,Aldorf

-rozhodčí - Pojezdný

-příprava s kvalitním týmem hrajícím I.A třídu splnila účel.Domácí zahráli výborně 1.poločas a svým důrazem a neustálým pohybem dělali našemu týmu velké problémy.V 9´jsme po dvou ztrátách ve středu pole prohrávali 0:2.Poté byli domácí jasně lepší ,ale skóre se již nezměnilo.2.poločas začal úplně jinak .Náš tým začal výborně a v 54´po křídelní akci a přihrávce Smejkala L. se trefil Tomáš Havlík - 2:1. A velmi dobrou pasáž zápasu mohl vyšperkovat Dan Fotrelný,který se dostal do brejkové situace ,ale trefil jen gólmana.Možná klíčový moment.Poté se sestava prostřídala a v 80´a 81´jsme po zaspání neuhlídali rychlé rozehrání přímého kopu a poté další standartku z rohu a bylo to 4:1. V 85´korigoval Jirka Nerad na konečných 4:2.

V zápasu bylo vidět,že chyběla celá obrana-dovolená,práce-Kratochvíl,Dolejský,Všohájek D.Kudláček,Matějka ,ale příležitost dostali další hráči,kteří museli nastoupit na nových postech,ale to je cenná zkušenost.Domácí byli lepší celý 1.poločas a posledních 10 minut zápasu,náš tým zahrál dobře 30 minut 2.poločasu.Tak musíme makat a těšit se na další přípravu vTřeběticích /I.B -jihočeský kraj/ a na blížící se premiéru s loňským účastníkem I.A - Kouty