5. Konec Kruhového Objezdu   3 1 2 18 : 23 10
10. 1. PK Mahulena Dáša 2 0 2 17 : 29  6
11. FK Nemohoucí 1 1 4 22 : 36  4
12. Kavčí Hory Polná 0 2 4 9 : 30  2
13 Narcis Club 0 0 6 8 : 70  0

9.2.2012 V sobotu odehrajeme další dvojutkání v Třešti sraz v 7: 40 v hale

5.2.2012 Dnes jsme odehrálí dva kvalitní zápasy. V prvním utkání jsme si poradili z TJ Orel Třešť 5 : 3 a ve druhém se nám podařilo remízovat s lídrem tebulky 5 : 5. Oba dva zápasy se nám podařilo rezehrát na výbornou, a soupeře jsme měli prakticky na lopatě. Bohužel v obou příapadech se přestaneme koncetrovat na hru ustane pohyb, není komu přihrát a nakonec z vyhraného zápasu uděláme drama. Když turnaj bereme jako přípravu na jaro, tak právě na toto chci upozornit, je třeba hodně zapracovat na psychice, aby jsme se nebáli hrát, když máme zápas pod kontrolou. Jinak jsem s výsledkem spokojenej, škoda neproměněných šancí v poslední minutě druhého utkání.

8.1.2012 V dnešním dvojzápase jsme s přehledem porazili Narcis Club 18 : 0. Druhý zápas už byl o něčem jiném. Pod vlivem snadného vítězství začali kluci hrát v pohodě. Než přišli na to ,že budou muset začít hrát ,tak jsme prohrávali 3 : 0, přesto se nám podařilo do konce polačasu srovnat na 4 : 4. Druhý poločas už se hrál opatrněji a tak padl na každé straně jeden gól a zajímavé utkání skončilo asi spravedlivou remízou 5 : 5. Je třeba vyzdvihnout výkon Jirky Nerada, který nastřílel 7 gólů a nakonec mohl i rozhodnout svým osmým gólem, který bohužel nedal.

18.12.2011 Dnes vezeme z Třeště první body, Kavčí Hory Polná nedorazili na zápas kontumačně 5 : 0 a v dramatickém utkání jsme porazili Flyers Jihlava 7 : 5 když jsme první poločas vyhráli 6 : 0 .

15.12.2011 v neděli 18.12.2011 10:30 odehrajeme další dva zápasy futsalové ligy. Sraz hráčů v 10:00 v hale.     Čekají nás Kavčí Hory Polná a Flyers Jihlava

16.11.2011 v neděli 20.11.2011 odehrajeme první dva zápasy futsalové ligy v Třešti sraz hráčů 8:30 u haly v Třešti