Zápasy odehrané na podzim 2010

C2B - I. třída dorostu skupina B

 

Domácí bilance podzim 2010

6    0    0        36  :  4           18

2. kolo ne 15.8.10 14:00   Telč  :  Okříšky  1 :  0  /1 : 0/ 

4. kolo ne 29.8.10  14:00  Telč  :  Nová Ves  3  :  0   /1 : 0/  

6. kolo ne 12.9.10  13:30  Telč  :  Nové Syrovice  11  :  0   /6 : 0/  

8. kolo ne 26.9.10  13:00  Telč  :  Budišov - Nárameč  11 :  0  /6 : 0 /

11. kolo ne 17.10.10  12:00  Telč  :  Třebelovice  5 :  3  /2 : 2/  

13. kolo ne 31.10.10  11:00  Telč  :  Hrotovice  5  :  1   /1 : 0/

 

Bilance venku podzim 2010

3       1      3          12   :   10            10

1. kolo stř 8.9.10 16:30 Jaroměřice n. R. : Telč  1 : 2  /0 : 1 /

3. kolo so 21.8.10  16:30 Nedvědice  :  Telč   2  :  1  /1: 0/ 

5. kolo so 4.9.10  16:00 Jemnicko  :  Telč   0 :  4  /0: 2/ 

7. kolo so 18.9.10  15:30 D. Rožinka  :  Telč   2  : 3  /1 : 3/

9. kolo so 2.10.10  12:30  Moravské Budějovice  :  Telč   3  :  1  /1 : 1/ 

10. kolo so 9.10.10  12:30  Želetava  :  Telč   1  :  1  / 0 : 0/ 

12. kolo ne 24.10.10  12:00 Velká Bíteš  :  Telč  1 : 0 / 0 : 0 /  


C2B - I. třída dorostu skupina B

příští zápas v  NEDĚLI  31.10. ve 11.00 hod. v  Telči    s    Hrotovicemi  - ZVEME FANOUŠKY A FANYNKY



C2B - I. třída dorostu skupina B



C2B - I. třída dorostu skupina B

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
C2B0604 Třebelovice Jemnicko 3:3 
C2B0801 Želetava M. Budějovice 3:0 
C2B1303 D. Rožínka Nedvědice 0:5 
C2B1301 Jemnicko Želetava 0:8 
C2B1302 N.Syrovice Nová Ves 1:6 
C2B1304 Budišov-Nárameč Okříšky 3:2 
C2B1305 M. Budějovice Jaroměřice n.R. 3:0 
C2B1306 Telč Hrotovice 5:1 
C2B1307 Třebelovice Velká Bíteš 0:3 
  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Nová Ves 13 10 0 3 50: 21 30 ( 9)
 
2. Nedvědice 13 10 0 3 34: 16 30 ( 9)
 
3. Želetava 13 9 2 2 45: 14 29 ( 11)
 
4. Telč 13 9 1 3 48: 14 28 ( 10)
 
5. Velká Bíteš 13 8 3 2 33: 17 27 ( 6)
 
6. Třebelovice 13 7 2 4 37: 24 23 ( 5)
 
7. M. Budějovice 13 7 2 4 33: 27 23 ( 5)
 
8. Hrotovice 13 6 2 5 37: 29 20 ( -1)
 
9. N.Syrovice 13 3 3 7 31: 54 12 ( -6)
 
10. Jemnicko 13 3 3 7 25: 51 12 ( -9)
 
11. Okříšky 13 2 3 8 30: 36 9 (-12)
 
12. D. Rožínka 13 2 3 8 25: 39 9 ( -9)
 
13. Budišov-Nárameč 13 1 1 11 15: 58 4 (-14)
 
14. Jaroměřice n.R. 13 1 1 11 11: 54 4 (-17)