Trenink

Šatna 01 smile

 -mužstvo dorostu v sezóně 2011-2012 bude hrát krajský přebor - losování v sobotu 2.7.2011

-soupeři v KP /systém bude asi čtyřkolový/   Telč-Chotěboř-Kamenice n.L.-Pacov-Bystřice n.P.-Polná-Bedřichov

- trénink - středa 6.7. 19 hod-gymnázium -posilovna/sraz 18.50 h./ - výběh /věci /

-  trénink  - pátek 8.7  v Mysliboři  18 hod.

-  trénink - pondělí 11.7 - posilovna a běh v parku - sraz 18.50 h. u gymplu

- trénink -  středa  13.7. - posilovna a běh v parku -sraz 18.50 h. u gymplu

 - trénink -pátek   15.7. -Mysliboř  - 18 h.

- trénink -  18.7.- u gymlu  pondělí - hřiště -19 h. - pro zájemce možno spojit s posilovnou

- trénink - středa - 20.7. - Mysliboř - 19 h.

- trénink -  pátek  - 22.7. -16.30 h. v Mysliboři

- trénink - pondělí - 25.7. - 19 hod. v Mysliboři

- trénink - středa   - 27.7. - 16,30 h. na hřišti u gymplu (společně starší a mladší)

- trénink - pátek - 29.7. - 18 hod. na hlavním hřišti

- trénink - středa - 3.8. - 18 hod. na hlavním hrišti

-přípravný zápas s Dačicemi  ve čtvrtek se nekoná

- trénink - pátek -5.8. - 18 hod. na hlavním hřišti

- nedělní přátelský zápas odpadá

- zápas - úterý - 9.8. přátelský zápas s Dačicema ( sraz v 17:15)

- trénink - středa - 10.8. - 18 hod. na hlavním hrišti (trénink je dobrovolný)

- trénink - pátek - 12.8. - 18 hod. na hlavním hřišti

- zápas - neděle - 14.8. - sraz : 7.50 na hlavním hřišti

-trénink - středa - 17.8. - 18 hod. na hlavním hřišti

-trénink - pátek - 19.8. - 17.30 na hl.hřišti

- zápas - sobota - 20.8. - sraz : 10.15 na hl.hřišti

- trénink - středa - 24.8. - 17 30 na hl.hřišti

- trénink - pátek - 26.8. - 17 30 na hl.hřišti

- trénink - středa - 31.8. - 17 30 na hl.hřišti

- trénink - pátek - 2.9. - 17 30 na hl.hřišti

- zápas - sobota - 3.9. - sraz : 11.45 na hl.hřišti

- trénink - úterý - 6.9. - 18 00 na hl.hřišti

- zápas - sobota - 10.9. - sraz : 10.15 na hl.hřišti

- trénink - úterý - 11.9. - 17 30 na hl.hřišti

- trénink - pátek - 14.9. - 17 30 na hrišti u GYMN

- trénink - úterý - 20.9.- 17 30 na hl.hřišti

- trénink - pátek - 23.9. - 17 30 na hřišti u GYMN a SoŠ

- trénink - neděle - 25.9. - 10 00 na hřišti u GYMN

- trénink - uterý - 27.9. - 17 00 na hl.hřišti

- trénink - pátek - 30.9. - 17 00 na hřišti u GYMN

- trénink - úterý - 4.9. - 17 15 na hl.hřišti

- trénink - pátek - 7.9. - 17 00 na hřišti u GYMN

- zápas - sobota - 8.9. - sraz: 8.00 na hl.hřišti

- trénink - úterý - 11.9. - 17 15 na hl.hřišti (může se místo změnit / může být trénink zrušen)

- trénink - pátek - 15.9. - 17 00 na hřišti u GYMN

Přípravné zápasy - Podzim

31.7. neděle v  Telči  s Třeští (mladší dorost) v 9 hod (sraz : 8.15 )       výsledek   2:5

31.7.neděle  v  Telči  s Lukama nad Jihlavou (starší dorost) v 11 hod (sraz : 10.15 )   výsledek   8:2

09.8.úterý  v Dačicích s Dačicemi (starší dorost) v 18 hod (sraz : 17.15)  výsledek 0:3

Přípravné zápasy - Jaro

26.12 v Telči (vanoční turnaj) Nominace : Filip Nedorost-Jakub Páral,Lukáš Nosek,Lukáš Matějka,Vít Kadlec - David Kudláček,Jakub Beňo,Roman Mikeš,Vašek Smrčka

Dorost 0:0 St.Tenis ,,A'' , Dorost 1:0 Septima (Nosek) , Dorost 2:2 Klíďo Píďo (Mikeš,Páral)

1. St.Tenis ,,A'' 15:0 7
2. Dorost 3:2 5
3. Klíďo Píďo 6:10 4
4. Septima 1:13 0

Osmifinále : Dorost 0:2 Playmarkers